Tables


Blaty stołów wykonane są z drewna litego (dębu, jesiona, brzozy) o grubości od 8 do 11 cm oraz drewna sklejanego o grubości 4 cm. Stoły wykonujemy w zależności od potrzeb i zamówień klientów: impregnowanie, olejowanie, woskowanie albo w całość lakierowane są lakierem bezbrewym do drewna - Lakier HartzLack Super Strong HS w wersji z połyskiem.  Takie czynności pozwalają zachować piękny wygląd i zabezpieczyć drewno na długie lata.

STOPY METALOWE
Stopa metalowa wykonana z profili od 40 - 80 mm x 20 mm i grubości 2 mm. we wzorach: A, X, U i trójnożna. Wykonujemy również z kształtowników 80mm x 80 mm grubość 2 mm lub drewniane 100 mm x 100 mm.
Wysokość stołu 76-80 cm.
Profile metalowe są sprawne metodą TIG. Następnie metal poddany jest procesowi czyszczenia, odrdzewiania , odtłuszczania. Tak przygotowane stojaki są zabezpieczone antykorozyjnie podkładem epoksydowym i wykończone specjalna powloką ochronną NOVOL COBRA TRUCK BEDLINER.

POWŁOKA OCHRONNA STÓP 
Powłoka ochronna z efektem strukturalnym na bazie żywic poliuretanowych 2K, to bardzo dobra powłoka zabezpieczająca powierzchnie na długie lata.
WŁAŚCIWOŚCI:
-duża wytrzymałość mechaniczna i odporność na zarysowania;
-zabezpieczenie przed wpływem czynników atmosferycznych, benzyną, olejami, wodą i solą;
-posiada właściwości dźwiękochłonne i wygłuszające;
-struktura powierzchni nadaje efekt antypoślizgowy.

STOLIKI KAWOWE Z BLATEM Z PLASTRA DRZEWA