STOLIKI KAWOWE


Blaty stołów wykonane są z plastrów dębu, jesionu, graba, brzozy, orzecha, buka o grubości od 8 do 18 cm. Drewno jest oczyszczone, wyrównane i zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi: impregnatem, olejem z woskiem lub lakierobejcą lub lakierem bezbarwnym do drewna — Lakier HartzLack Super Strong HS w wersji z połyskiem. Stoliki wykonujemy również w wersji z blatem wykończonym kolorowymi żywicami. Proces nakładania kilku kolorów warstw żywic na siebie, daje efekt wielowymiarowy, łącząc ze sobą kolory w oszałamiający sposób. W zależności od techniki nakładania żywic i kolorów efekt końcowy może mieć nawet około dziesięciu warstw żywic. Taka technika nakładania żywic daje piękny wygląd i zabezpieczyć drewno na długie lata.

NOGI METALOWE
Noga metalowa wykonana z profili o 40 mm x 20 mm i grubości 2 mm.
Wysokość nogi w zależności od stolika ok 50 cm.
Profile metalowe są sprawne metodą TIG. Następnie metal poddany jest procesowi czyszczenia, odrdzewiania , odtłuszczania. Tak przygotowane nogi są zabezpieczone antykorozyjnie podkładem epoksydowym i wykończone specjalna powloką ochronną NOVOL COBRA TRUCK BEDLINER.

POWŁOKA OCHRONNA DO NÓG STOLIKÓW
Powłoka ochronna z efektem strukturalnym na bazie żywic poliuretanowych 2K, to bardzo dobra powłoka zabezpieczająca powierzchnie na długie lata.
WŁAŚCIWOŚCI:
-duża wytrzymałość mechaniczna i odporność na zarysowania;
-zabezpieczenie przed wpływem czynników atmosferycznych, benzyną, olejami, wodą i solą;
-posiada właściwości dźwiękochłonne i wygłuszające;
-struktura powierzchni nadaje efekt antypoślizgowy.

STOLIKI KAWOWE Z BLATEM ŻYWICZNYM

 

STOLIKI KAWOWE Z LAKIEROWANYM BLATEM — GLAMOUR BLACK / WHITEKONSOLE Z DREWNA LITEGOŁAWY KAWOWE Z DREWNA LITEGO


STOLIKI KAWOWE RÓŻNE


STOLIKI KAWOWE Z PÓŁKĄ — ENASTOLIKI KAWOWE Z BLATEM Z PLASTRA DRZEWA
NOGI METALOWE DO STOLIKÓW KAWOWYCH