Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, powstała marka Handmade Wood zajmująca się manufakturą stołów jadalnianych mebli codziennego użytku oraz mebli ogrodowych. Znakami rozpoznawczymi naszej marki Handmade Wood jest niepowtarzalność każdego produktu, wykonanego ręcznie. Rękodzieło, które uprawiamy oraz styl i wzornictwo połączone z dbałością o każdy szczegół, a co najważniejsze indywidualne podejście do klienta stwarza niepowtarzalnie piękne produkty. Nasz każdy produkt jest osobisty, niezależny, pojedynczy, charakterystyczny, jednostkowy a przede wszystkim indywidualny !!!

My nie sprzedajemy zwykłych mebli, powtarzalnych wykonanych taśmowo. Naszą pasją jest nadawanie starym rzeczom nowego przeznaczenia. Tobie dajemy możliwość spędzania wolnego czasu z rodziną i znajomymi w komforcie Twojego domu czy biura, mogąc zobaczyć szacunek i uznanie innych osób z aranżacji wnętrza i wyposażenia, jakie tam stworzyliście. Nasze meble realnie wpływają na dobre samopoczucie. Pamiętaj, my sprzedajemy zadowolenie.


MEBLE OGRODOWE Z DĘBOWYCH BECZEK PO WINIE

BECZKI ZOSTAŁY PODDANE PROFESJONALNEJ RENOWACJI:
-piaskowanie, czyszczenie, szlifowanie wewnętrzne i zewnętrzne
-piaskowanie obręczy
-impregnowanie i olejowanie drewna

FOTEL
Długość : 96 cm
Siedzisko: 60 cm
Średnica boku beczki : 56 cm
Całkowita wysokość od stóp do końca oparcia - 90

STOLIK Z BECZKI
Wysokość : 50 cm
Średnica blatu: 56 cm


USŁUGI DODATKOWE
Koszt utylizacji starych mebli:
Nie musisz się martwić ponieważ utylizacja starych mebli jest za darmo. Wniesiemy nasze meble na teren Twojego domu, ogrodu, tarasu jeżeli tylko sobie tego zażyczysz.

Czas dostawy:
Meble ogrodowe, wykonujemy na zamówienie, jednak zawsze kilka zestawów mamy zawsze gotowych w magazynie i bezzwłocznie je dostarczamy.
W przypadku braku towaru w magazynie po złożeniu zamówienia czas dostawy wynosi ok. 5 dni.

GWARANCJA 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Jesteśmy w stanie Twoim meblom zapewnić ciągłą renowację w zależności od stanu ich nadmiernego użycia np. w barze, restauracji czy ogrodzie bez ograniczeń. Nasze meble są wyjątkowe i piękne, my zapewnimy, że pozostaną w idealnym stanie przez cały rok, a Ty o nic nie musisz się martwić, zyskując więcej czasu

Możliwa jest wysyłka na terenie Europy. Posiadamy oddział w Holandii, który realizuje zamówienia zagraniczne.
Nasze meble są wykonane ręcznie z wysokiej jakości beczek dębowych, dlatego każdy produkt jest indywidualny, może posiadać pewne nieregularności, rysy lub przebarwienia wynikające z charakteru i struktury wykorzystywanych do produkcji beczek i w tym tkwi wyjątkowość oraz urok tych mebli. Meble są dużo piękniejsze na żywo.

Wykonujemy z beczek po winie również:
- beczki/wanny do morsowania z zamykanym wiekiem;
- donice ogrodowe z połowy beczki;
- donice ogrodowe pionowe stojące z połowy beczki;
- kwietniki balkonowe;
- barki zamykane na alkohol;
- barki na alkohol otwarte;
- ławy ogrodowe;
- świeczniki;
- podstawki do kieliszków;
- umywalki;
- beczki na deszczówkę;
- stoliki ze szklanym blatem;
- hokery ze skórzanym siedziskiem.

*Zdjęcia są przykładowymi naszymi realizacjami i produkt który otrzymasz może się różnić lekko kolorem, rysą lub przebarwieniem.
* Na zamówienie możemy zmienić kolor impregnatu i zakończyć proces zabezpieczenia drewna lakierem bezbarwnym.