Naszym obowiązkiem jest dbanie o środowisko
Twoje dobro zależy od dobrych warunków naszego świata i jego ekosystemu.

Handmade Wood - firma stolarska z ręcznie wykonywanymi meblami z drewna

Dom to bezpieczne miejsce. Takie, które wypełnione jest wieloma emocjami oraz uczuciami i w którym nawet najdrobniejszy przedmiot może być nośnikiem wspomnień. Bez wątpienia jest to przestrzeń wyjątkowa, wręcz niezastąpiona. To właśnie ją chcemy stworzyć razem z Tobą.

Nasza firma stolarska powstała z pasji do świata i wszystkiego, co nas otacza. Wierzymy, że kreowanie nowych przedmiotów może iść w zgodzie z naturą i spełniać nawet te najbardziej wymagające oczekiwania Klientów. Nasze ręcznie robione meble z drewna na wymiar to najlepszy dowód na to.

Podobnie jak każde drzewo ma swój unikalny wzór słojów w przekroju, tak nasza firma stolarska nie ma dwóch dokładnie takich samym produktów. Czerpiemy z natury, a ona rzadko jest powtarzalna. To sprawia, że każdy ręcznie robiony przez nas mebel z drewna na wymiar jest unikatowy. Jeżeli tak jak my chcesz swoimi wyborami uszanować środowisko naturalne i jego zasady, a jednocześnie pragniesz stworzyć przestrzeń jedyną w swoim rodzaju, to dobrze trafiłeś.

Formularz kontaktowy