Naszym obowiązkiem jest dbanie o środowisko
Twoje dobro zależy od dobrych warunków naszego świata i jego ekosystemu.

Handmade Wood - firma stolarska z ręcznie wykonywanymi meblami z drewna

Dom to bezpieczne miejsce. Takie, które wypełnione jest wieloma emocjami oraz uczuciami i w którym nawet najdrobniejszy przedmiot może być nośnikiem wspomnień. Bez wątpienia jest to przestrzeń wyjątkowa, wręcz niezastąpiona. To właśnie ją chcemy stworzyć razem z Tobą.

Nasza firma stolarska powstała z pasji do świata i wszystkiego, co nas otacza. Wierzymy, że kreowanie nowych przedmiotów może iść w zgodzie z naturą i spełniać nawet te najbardziej wymagające oczekiwania Klientów. Nasze ręcznie robione meble z drewna na wymiar to najlepszy dowód na to.

Podobnie jak każde drzewo ma swój unikalny wzór słojów w przekroju, tak nasza firma stolarska nie ma dwóch dokładnie takich samym produktów. Czerpiemy z natury, a ona rzadko jest powtarzalna. To sprawia, że każdy ręcznie robiony przez nas mebel z drewna na wymiar jest unikatowy. Jeżeli tak jak my chcesz swoimi wyborami uszanować środowisko naturalne i jego zasady, a jednocześnie pragniesz stworzyć przestrzeń jedyną w swoim rodzaju, to dobrze trafiłeś.

Naturalne materiały są pożądane w dwóch najpopularniejszych motywach dekoracyjnych – stylu skandynawskim i industrialnym. Pierwszych z nich ceni sobie prostotę, z kolei drugi preferuje niestandardowe rozwiązania. W obu przypadkach warto poznać inspirujące projekty mebli z drewna na wymiar, którymi poszczycić się mogą fachowcy z Handmade Wood np. stoły drewniane na zamówienie.

Styl skandynawski

Prosty, ciekawy i przytulny. Tymi cechami wyróżnia się styl skandynawski, którego bazą jest drewno. Jakie inspirujące projekty mebli znajdziemy na stronie Handmade Wood? Przykładem są stoły do jadalni lub salonu, wykonane z litego drewna – oznacza to, że stworzono je z najwyższego jakościowo materiału, poddanego profesjonalnej obróbce. To naturalne rękodzieła, których tradycyjna forma blatu dobrze łączy się z metalowymi nogami o różnym profilu, grubości i wzornictwie. W tym wypadku klasyka z lekką domieszką nowoczesności to coś, co warto mieć w swoim domu – a zwłaszcza w stylu skandynawskim.

Styl industrialny

To niemniej popularny motyw, który charakteryzuje się wychodzeniem poza znane schematy. W tym miejscu trzeba wymienić kolejne, przykładowe rękodzieła przygotowane przez Handmade Wood. Są nim stoliki kawowe, które wytworzono z oczyszczonego i zaimpregnowanego drewna litego. Trzeba jednak zwrócić uwagę na zastosowane wykończenie, gdyż na stronie znajdziemy coś w zarówno prostych, jak i niestandardowych formach. Wśród tych ostatnich wyróżniają się blaty wykończone kolorowymi żywicami, które wprowadzają do wnętrza ciekawy efekt wizualny. Nie jest to jednak wada, gdyż całość dalej jest niezwykle praktyczna!

Formularz kontaktowy