Blaty drewniane

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, powstała marka Handmade Wood zajmująca się manufakturą stołów jadalnianych mebli codziennego użytku oraz mebli ogrodowych. Znakami rozpoznawczymi naszej marki Handmade Wood jest niepowtarzalność każdego produktu, wykonanego ręcznie. Rękodzieło, które uprawiamy oraz styl i wzornictwo połączone z dbałością o każdy szczegół, a co najważniejsze indywidualne podejście do klienta stwarza niepowtarzalnie piękne produkty. Nasz każdy produkt jest osobisty, niezależny, pojedynczy, charakterystyczny, jednostkowy a przede wszystkim indywidualny !!!

My nie sprzedajemy zwykłych mebli, powtarzalnych wykonanych taśmowo. Naszą pasją jest nadawanie starym rzeczom nowego przeznaczenia. Tobie dajemy możliwość spędzania wolnego czasu z rodziną i znajomymi w komforcie Twojego domu czy biura, mogąc zobaczyć szacunek i uznanie innych osób z aranżacji wnętrza i wyposażenia, jakie tam stworzyliście. Nasze meble realnie wpływają na dobre samopoczucie i środowisko. Pamiętaj, my sprzedajemy zadowolenie.

Na tej stronie są aktualnie dostępne blaty surowe, które możemy wykonać na zamówienie i według wskazań klienta, a także wzory różnych blatów wykonanych przez nas. 

BLATY DREWNIANE (PÓŁKI ŁAZIENKOWE, DO POKOJU GOŚCINNEGO, REGAŁY)

BLATY DREWNIANE NA STOŁY, BIURKA BLATY DREWNIANE SUROWE