FOTELE WYKONANE Z BECZEK DĘBOWYCH PO WINIE - TAPICEROWANE

Klasa z nutą ekstrawagancji, na której można się wygodnie rozsiąść i która świetnie będzie wyglądać zarówno w domu, jak i na tarasie czy w ogrodzie. Co w tym takiego pięknego i niepowtarzalnego? Nasze fotele i siedzenia z beczek są jedyne w swoim rodzaju. Nie jesteśmy w stanie w pełni odtworzyć warstwy wizualnej produktów. Pracujemy na naturalnych materiałach i nie zmieniamy go. Korzystamy z tego, co stworzyła natura i co później zostało przekształcone przez człowieka, żeby w końcu przedstawić zupełnie nowe oblicze tych przedmiotów oraz ich potencjał. Siedzenia i fotele z beczki powstają w naszej stolarni w Warszawie. Poniżej znajdziesz kilka zdjęć projektów, na przykład modeli ze schowkiem w siedzisku oraz tych wyższych o niskim oparciu, przypominających stołki barowe. Jeśli jednak szukasz czegoś o innej formie lub masz już konkretny pomysł, skontaktuj się z nami! Doradzimy i przyjmiemy nawet to najbardziej wymagające zlecenie, które pozwoli nam na dalszy rozwój i satysfakcję z wykonanej pracy.

BECZKI ZOSTAŁY PODDANE PROFESJONALNEJ RENOWACJI:

  • piaskowanie, czyszczenie, szlifowanie wewnętrzne i zewnętrzne;
  • piaskowanie obręczy;
  • impregnowanie i olejowanie drewna;
  • siedzisko i oparcie zostały wykończone 5 cm gąbką, a następnie obłożoną skórą naturalną. Materiał oraz jego kolor może być dowolny zgodny z życzeniem klienta.

FOTEL

Wysokość : 96 cm
Siedzisko: 55 cm
Średnica bok : 56 cmKoszt utylizacji starych mebli:
Nie musisz się martwić, ponieważ utylizacja starych mebli jest za darmo. Wniesiemy również nowe meble na teren Twojego domu, ogrodu, tarasu jeżeli tylko sobie tego zażyczysz, oczywiście jeżeli to my je dostarczymy.

Czas dostawy:
Meble ogrodowe, wykonujemy na zamówienie, jednak zawsze kilka zestawów mamy gotowych w magazynie i bezzwłocznie je dostarczamy.
W przypadku braku towaru w magazynie po złożeniu zamówienia czas dostawy wynosi ok. 2-4 tygodni.

Nasze meble są wykonane ręcznie z wysokiej jakości beczek dębowych, dlatego każdy produkt jest indywidualny, może posiadać pewne nieregularności, rysy lub przebarwienia wynikające z charakteru i struktury wykorzystywanych do produkcji beczek i w tym tkwi wyjątkowość oraz urok tych mebli. Meble są jeszcze dużo piękniejsze na żywo.

Z powodu zastosowania materiału, jakim są używane beczki dębowe, poszczególne realizacje mają charakter indywidualny i nie są pełnymi kopiami pierwowzoru.
*zdjęcia są przykładowymi naszymi realizacjami, produkt może się różnić kolorem, rysą lub przebarwieniem.
* na zamówienie możemy zmienić kolor impregnatu i zakończyć proces zabezpieczenia drewna lakierem bezbarwnym.