BIURKA Z LITEGO DREWNA

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, powstała marka Handmade Wood zajmująca się manufakturą stołów jadalnianych mebli codziennego użytku oraz mebli ogrodowych. Znakami rozpoznawczymi naszej marki Handmade Wood jest niepowtarzalność każdego produktu, wykonanego ręcznie. Rękodzieło, które uprawiamy oraz styl i wzornictwo połączone z dbałością o każdy szczegół, a co najważniejsze indywidualne podejście do klienta stwarza niepowtarzalnie piękne produkty. Nasz każdy produkt jest osobisty, niezależny, pojedynczy, charakterystyczny, jednostkowy a przede wszystkim indywidualny !!!

My nie sprzedajemy zwykłych mebli, powtarzalnych wykonanych taśmowo. Naszą pasją jest nadawanie starym rzeczom nowego przeznaczenia. Tobie dajemy możliwość spędzania wolnego czasu z rodziną i znajomymi w komforcie Twojego domu czy biura, mogąc zobaczyć szacunek i uznanie innych osób z aranżacji wnętrza i wyposażenia, jakie tam stworzyliście. Nasze meble realnie wpływają na dobre samopoczucie. Pamiętaj, my sprzedajemy zadowolenie.

Nasze biurka wykonane są z różnych rodzajów drewna litego i wyposażone w metalowe czarne nogi.

Blat biurka został wyrównany i zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi impregnatem i olejem. Do zabezpieczenia drewna zastosowany został nowoczesny olej o dużej zawartości żywic przeznaczony do konserwacji i dekoracji mebli drewnianych i ogrodowych. Impregnaty nadają naturalny efekt drewna i trwałe podkreślają naturalny ich rysunek. Głęboko wnikają w drewno i wzmacniają jego strukturę, nie łuszczą się oraz nie pękają. Zastosowana w nich technologia WEATHERSHIELD dodatkowo zapewnia pełną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, daje również efekt dużego połysku oraz wysokiego komfortu użytkowania.

Na życzenie klienta biurko można również zabezpieczyć lakierem bezbarwnym. Zastosowany lakier Super Strong HS, daje gwarancje najwyższego poziomu ochrony mebelka. Formuła High Strength oznacza jeszcze większą trwałość lakieru, dzięki zastosowaniu najnowszej generacji żywic poliuretanowych. Zabezpieczanie lakierem bezbarwnym daje również efekt dużego połysku oraz wysokiego komfortu użytkowania.

 
Chciałabyś, by Twój salon, pokój czy biuro  było odzwierciedleniem ponadczasowej klasy i elegancji? Sięgnij po nasze nowoczesne biurko, a na pewno się nie zawiedziesz!

Biurko możemy wykonać z wyższymi nogami, jako biurko stojące.

Biurko z drewna litego to stylowe połączenie drewna — jesion oraz nowoczesnych stalowych czarnych nóg. Idealnie płaska powierzchnia blatu, zabezpieczona twardym lakierem zostanie znakomitą podstawą dla komputera bądź Twoich ulubionych przedmiotów. Zastosowane materiały sprawiają, że całość jest odporna na działanie wysokich temperatur oraz łatwe w czyszczeniu. Nasz mebel dopasujesz do wnętrz i nowoczesnego stylu rustykalnego, gdzie stanie się prawdziwą, luksusową perełką, która uprzyjemni czas spędzony przy pracy i w czasie wolnym. Dziś tak często pracujemy z domu, że nie sposób traktować tej pracy mniej poważnie, z przymrużeniem oka czy jako chwilową odskocznię. Konieczność pracy zdalnej zmusiła wielu z nas do bacznego przyjrzenia się domowej przestrzeni okiem pracownika, a nie tylko domownika. I nagle okazało się, że to, co akceptowaliśmy jako tymczasowe rozwiązanie, gdy trzeba było coś nadrobić w weekend albo gdy chorowało dziecko i musieliśmy pracować przy nim, przestało się sprawdzać. W pełnowymiarowej pracy nie ma już miejsca na prowizoryczne rozwiązania – trzeba spojrzeć na kącik, w którym piszemy maile czy tworzymy prezentacje, jak na zwyczajne, pełnowartościowe stanowisko pracy. Nie jak na miejsce, w którym przycupniemy na chwilę, by zaraz zmienić tylko stronę sofy czy krzesło przy kuchennym stole.

Nasze biurko jest piękne, nowoczesne, wykonane z największą starannością o szczegóły oraz jest funkcjonalne i ułatwia pracę.

Postawione w salonie pełni znakomicie funkcję użytkową biurka oraz nadzwyczaj pięknego mebla, daje również możliwość pozostania w pracy, będąc w domu, dlatego warto zainwestować w takie rozwiązanie, które będzie rzeczywiście spełniało nasze potrzeby.

Szczegóły produktu:

  • Biurko z drewna litego to idealny mebel do nowoczesnego salonu w stylu: rustykalnym;
  • materiał blatu: lite drewno – jesion pokryte warstwą żywicy epoksydowej i pomalowane najtwardszym lakierem bezbarwnym z formułą High Strength, charakteryzującą się odpornością na wysokie temperatury oraz łatwością w pielęgnacji;
  • nogi stolika: nogi hairpins, stal i pręty okrągłe z wysokogatunkowej stali grubości 13 mm., które są bardzo wytrzymałe, odporne na korozję, zabezpieczone antykorozyjnie podkładem epoksydowym, a następnie pomalowane czarnym kolorem i lakierem bezbarwnym na wysoki połysk oraz są zabezpieczone przez zarysowaniem posadzki gumowanymi ochraniaczami podłogi;
  • regulacja wysokości: nogi są regulowane oraz zakończone plastikowa podstawką chroniącą podłoże;
  • wykończenie: połysk;
  • kolor blatu: naturalny jesion pomalowany w połysk;
  • na życzenie montujemy przepust do kabli;
  • kolor nóg: czarny, doskonała barwa do luksusowo urządzonych pomieszczeń.

Rękodzieło, które uprawiamy oraz styl i wzornictwo połączone z dbałością o każdy szczegół, a co najważniejsze indywidualne podejście do klienta stwarza niepowtarzalnie piękne produkty. Jeśli prezentowane biurko nie spełnia do końca Państwa oczekiwań pod względem wzornictwa, koloru czy wymiarów, dajemy możliwość Państwu stworzenia biurka na miarę własnych potrzeb i indywidualnego stylu. Wymiar blatu oraz jego kształt wykonamy wg. każdego wzoru. Kolor nóżek możemy wykonać w dowolnym kolorze wg tabeli RAR, a blatu wg dostępnej palety kolorów impregnatów do drewna. 

Posiadamy duży wybór blatów, różnej długości od 100 cm do 5000 cm, oraz różnych szerokości od 50 cm do 120 cm.


BIURKA Z DREWNA LITEGO — MONOLITY