Stolik kawowy z litego drewna

Zapach, bez którego wiele osób nie zaczyna swojego dnia. Głęboki i aromatyczny. Napar z kolei najlepiej smakuje pity niespiesznie, na przykład w kuchni albo na werandzie. Mówimy oczywiście o kawie, choć my moglibyśmy odpowiedzieć zupełnie inaczej przez wzgląd na naszą pracę. Stoliki kawowe z litego drewna, okrągłe, dębowe to jedne z wielu mebli, które uważamy za element obowiązkowy w każdym domu, ponieważ łączą elegancję, estetykę i funkcjonalność. Niezależnie od tego, jaki styl dominuje w Twoim domu, nasze ławy z pewnością staną się zwracającym uwagę dodatkiem.

Wykończenie może być różne. Jeżeli zależy Ci na ponadczasowej klasyce i naturalnym wyglądzie, najlepiej sprawdzi się okrągły stolik z blatem z oczyszczonego i zabezpieczonego drewna litego, na przykład dębowego. Dobrym wyborem będą też ławy kawowe o prostym wykończeniu. Jeśli jednak szukasz czegoś niestandardowego, z pewnością spodobają Ci się nasze drewniane modele z blatem wykończonym kolorowymi żywicami. Pytania? Pomysły? Skontaktuj się z nami!

NOGI METALOWE
Noga metalowa wykonana z profili o 40 mm x 20 mm i grubości 2 mm.
Wysokość nogi w zależności od stolika ok 50 cm.
Profile metalowe są sprawne metodą TIG. Następnie metal poddany jest procesowi czyszczenia, odrdzewiania , odtłuszczania. Tak przygotowane nogi są zabezpieczone antykorozyjnie podkładem epoksydowym i wykończone specjalna powloką ochronną NOVOL COBRA TRUCK BEDLINER.

POWŁOKA OCHRONNA DO NÓG STOLIKÓW
Powłoka ochronna z efektem strukturalnym na bazie żywic poliuretanowych 2K, to bardzo dobra powłoka zabezpieczająca powierzchnie na długie lata.
WŁAŚCIWOŚCI:
-duża wytrzymałość mechaniczna i odporność na zarysowania;
-zabezpieczenie przed wpływem czynników atmosferycznych, benzyną, olejami, wodą i solą;
-posiada właściwości dźwiękochłonne i wygłuszające;
-struktura powierzchni nadaje efekt antypoślizgowy.

STOLIKI KAWOWE Z BLATEM ŻYWICZNYM

 

STOLIKI KAWOWE Z LAKIEROWANYM BLATEM — GLAMOUR BLACK / WHITEKONSOLE Z DREWNA LITEGOŁAWY KAWOWE Z DREWNA LITEGO


STOLIKI KAWOWE RÓŻNE


STOLIKI KAWOWE Z PÓŁKĄ — ENASTOLIK KAWOWY Z DREWNA LITEGO
NOGI METALOWE DO STOLIKÓW KAWOWYCH