Stoły z drewna litego

Naszą misją jest dostarczanie produktów wyróżniających się naturalnym pięknem. Rezultatem miłości do stolarstwa są stoły z drewna litego, do jadalni i innych pomieszczeń, wykonane z wysokogatunkowych surowców. Meble powstają z dębu, kasztana, klonu, orzecha lub jesionu. Są wsparte na solidnych metalowych nogach. Wyselekcjonowane drewniane blaty zachwycają usłojeniem i barwą. Zostają odpowiednio przygotowane bez znacznej ingerencji w pierwotny kolor – wysuszone, opracowane i zaimpregnowane specjalnymi olejami z żywicami. Drewno lite zabezpieczone technologią WEATHERSHIELD jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy działanie wody, słońca oraz wysokiej temperatury.

Stoły z litego drewna z gładkimi i szczotkowanymi blatami

Dobrze zachowane drewniane elementy wyposażenia starzeją się z klasą. Celem naszej pracy jest wydobycie ich estetyki oraz utwardzenie struktury, by mogły służyć przez wiele lat. Stół lite drewno na metalowych nogach, które są polecane do jadalni czy salonu, są w rozmaity sposób wykańczane, by klienci mogli wybrać odpowiedni model w zależności od swoich preferencji i potrzeb aranżacyjnych. Do zakupu są egzemplarze o gładkich blatach i tych poddanych metodzie szczotkowania, która podkreśla słoje i pierwotny rysunek. Efektownie prezentują się warianty o nieregularnych krawędziach, które przyciągają uwagę naturalnością i przywodzą na myśl majestat przyrody.

Nasze stoły z litego drewna do jadalni, kuchni lub sali konferencyjnej czy też salonowe ławy mogą mieć zachowane pęknięcia charakterystyczne dla tego typu surowca lub wypełnienie żywiczne, które urozmaica blat i jest jego dodatkową ozdobą. Nogi metalowe dobrze współgrają z drewnianymi elementami, tworząc spójną konstrukcję, która doskonale pasuje zarówno do klasycznych, rustykalnych, jak i modernistycznych wnętrz.

Szerokość oferowanych blatów wynosi od 80 do 120 cm, długość od 100 do 400 cm, a grubość mieści się w zakresie od 6 do 10 cm. Zapraszamy do odwiedzenia domu pokazowego w Dobrzycy, przy ul. Cichej 31, gdzie można osobiście ocenić design i wyjątkowość naszych realizacji oraz zamówić drewniane stoły i ławy do jadalni z modnymi metalowymi nogami.


STOŁY Z DREWNA LITEGO DO JADALNI/SALONU  (o grubości 6 - 10 cm)
 STOŁY Z DREWNA LITEGO DO JADALNI/SALONU  (klejone o grubości 4 cm)


STOŁY / ŁAWY Z DREWNA LITEGO OGRODOWE - BRZOZASTOŁY / ŁAWY Z DREWNA LITEGO OGRODOWE - JESIONNOGI METALOWE DO STOŁÓW OGRODOWYCH