Sofy drewniane na taras i szafki z drewna

Nasza firma Handmade Wood specjalizuje się w produkcji mebli z drewna litego, wykonanych ręcznie przez doświadczonych stolarzy. Nasze meble są nie tylko piękne i oryginalne, ale również zrobione z dbałością o środowisko, z recyklingu starych materiałów, takich jak beczki po winie i whisky. Wykorzystujemy najwyższej jakości drewno dębowe i jesionowe, aby stworzyć meble, które będą służyły Ci przez lata.

 W naszej ofercie znajdziesz indywidualne projekty mebli na zamówienie, takie jak stoły z drewna litego, krzesła, ławki, szafki oraz meble ogrodowe. Nasze stoły z monolitów i drewna litego to prawdziwe arcydzieła, które z pewnością przyciągną uwagę Twoich gości.

Wszystkie nasze produkty są wykonane z pasją i dbałością o każdy detal. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy oryginalne i wyjątkowe meble, które będą ozdobą Twojego domu lub ogrodu. U nas znajdziesz stoły na wymiar, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze.

 Jeśli szukasz mebli, które są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i wytrzymałe, to koniecznie skontaktuj się z nami i zobacz naszą ofertę. Handmade Wood - tworzymy meble, które zachwycają!

 SOFA NA BALKON - TARAS

Wymiary:
Wysokość 83 cm
Szerokość 146 cm
Głębokość 65 cm
Stelaż wykonany z profili o 8 x 2 cm grubość 2 mm.

"Sofę na balkon" można wykonać w dowolnym rozmiarze jak również w dowolnej postaci np.: fotela, sofy lub kanapy. Meble mogę być wykonane w dowolnym kolorze, a siedzisko i oparcie wykończyć można w dowolnym materiałem (wodoodpornym zewnętrznym - tarasowym, skórą naturalna bądź ekologiczną oraz materiałami do wnętrza mieszkań, domów, barów, kawiarni).


NOGI METALOWE DO SOFY

Nogi metalowe:
-wykonane z profili metalowych: 6 cm x 2 cm grubość 2 mm.

Profile metalowe były sprawne metodą TIG. Następnie metal został poddany procesowi czyszczenia, odrdzewiania , odtłuszczania. Tak przygotowany stelaż zostały zabezpieczony antykorozyjnie podkładem epoksydowym i wykończony specjalną powloką ochronną NOVOL COBRA TRUCK BEDLINER.

POWŁOKA OCHRONNA STELAŻA SOFY

Powłoka ochronna z efektem strukturalnym na bazie żywic poliuretanowych 2K, to bardzo dobra powłoka zabezpieczająca powierzchnie na długie lata.

WŁAŚCIWOŚCI:
-duża wytrzymałość mechaniczna i odporność na zarysowania;
-zabezpieczenie przed wpływem czynników atmosferycznych, benzyną, olejami, wodą i solą;
-posiada właściwości dźwiękochłonne i wygłuszające;
-struktura powierzchni nadaje efekt antypoślizgowy.

Profesjonalne wykonanie przez nas elementy stalowe, mogą być użytkowane w każdych warunkach atmosferycznych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Posiadają gwarancję na 24 miesiące.

SZAFKA Z PÓŁKĄ — RTV