Meble drewniane z beczek po winie

To propozycja dla tych, którzy szukają czegoś zupełnie innego — wyróżniającego się zarówno wyglądem, jak i swoją historią. Niewiele osób wie, że meble mogą powstać nie tylko z surowego drewna. Czasami wystarczy odrobina wyobraźni, żeby zrobić coś z... baryłki. Uważamy, że wszystko można wykorzystać i całkowicie zmienić jego wygląd oraz przeznaczenie. Tak powstały nasze unikalne krzesła i stoliki z beczki.

To jeden z wielu pomysłów, które zrodziły się w naszych głowach z myślą o środowisku naturalnym. To, co mogło być już zutylizowane, zyskuje w naszej stolarni w Warszawie drugie życie. Podobnie jak inne produkty, te także są unikatowe. Mogą posiadać nieregularności, różnej wielkości sęki i rysy – i w tym tkwi ich cały urok! Meble z beczki po winie, takie jak stoliki i krzesła, z pewnością odmienią Twój ogród. Będą niezastąpione podczas spotkań, chociażby tych przy grillu, a jeśli poczujesz potrzebę pobycia samemu z książką, to również nie zawiodą.

Zaintrygowaliśmy Cię? Śmiało! Skontaktuj się z nami!

BECZKI ZOSTAŁY PODDANE PROFESJONALNEJ RENOWACJI:
-piaskowanie, czyszczenie, szlifowanie wewnętrzne i zewnętrzne
-piaskowanie obręczy
-impregnowanie i olejowanie drewna

FOTEL
Długość : 96 cm
Siedzisko: 60 cm
Średnica boku beczki : 56 cm
Całkowita wysokość od stóp do końca oparcia - 90

STOLIK Z BECZKI
Wysokość : 50 cm
Średnica blatu: 56 cm


USŁUGI DODATKOWE
Koszt utylizacji starych mebli:
Nie musisz się martwić ponieważ utylizacja starych mebli jest za darmo. Wniesiemy nasze meble na teren Twojego domu, ogrodu, tarasu jeżeli tylko sobie tego zażyczysz.

Czas dostawy:
Meble ogrodowe, wykonujemy na zamówienie, jednak zawsze kilka zestawów mamy zawsze gotowych w magazynie i bezzwłocznie je dostarczamy.
W przypadku braku towaru w magazynie po złożeniu zamówienia czas dostawy wynosi ok. 5 dni.

GWARANCJA 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Jesteśmy w stanie Twoim meblom zapewnić ciągłą renowację w zależności od stanu ich nadmiernego użycia np. w barze, restauracji czy ogrodzie bez ograniczeń. Nasze meble są wyjątkowe i piękne, my zapewnimy, że pozostaną w idealnym stanie przez cały rok, a Ty o nic nie musisz się martwić, zyskując więcej czasu

Możliwa jest wysyłka na terenie Europy. Posiadamy oddział w Holandii, który realizuje zamówienia zagraniczne.
Nasze meble są wykonane ręcznie z wysokiej jakości beczek dębowych, dlatego każdy produkt jest indywidualny, może posiadać pewne nieregularności, rysy lub przebarwienia wynikające z charakteru i struktury wykorzystywanych do produkcji beczek i w tym tkwi wyjątkowość oraz urok tych mebli. Meble są dużo piękniejsze na żywo.

Wykonujemy z beczek po winie również:
- beczki/wanny do morsowania z zamykanym wiekiem - 1300 zł;
- donice ogrodowe z połowy beczki - 530 zł;
- donice ogrodowe pionowe stojące z połowy beczki - 530 zł;
- kwietniki balkonowe - 150 zł;
- barki zamykane na alkohol - 1300 zł;
- barki na alkohol otwarte podświetlane LED - 1500 zł;
- ławy ogrodowe (wycena indywidualna zależna od wielkości i rodzaju);
- świeczniki - 150 zł;
- podstawki do kieliszków - 150 zł;
- umywalki z nowej beczki z logo - 1600 zł;
- beczki na deszczówkę - 860;
- stoliki ze szklanym blatem - 1500 zł;
- hokery ze skórzanym siedziskiem -1500 zł;
- fontanna z połowy beczki i drewnianą podstawą - 2600 zł.

Ceny podane na naszej stronie są cenami brutto i mogą się różnić od cen w sklepie Allegro, gdzie cena może być zwiększona o marżę portalu aukcyjnego. Na zamówienia składane poprzez formularz kontaktowy na stronie, SMS, WhatsApp lub telefonicznie udzielamy 5% rabatu.  

*Zdjęcia są przykładowymi naszymi realizacjami i produkt który otrzymasz może się różnić lekko kolorem, rysą lub przebarwieniem.
* Na zamówienie możemy zmienić kolor impregnatu i zakończyć proces zabezpieczenia drewna lakierem bezbarwnym.